Myśliwi Koła Łowieckiego Gryf w Słupsku
- Andrusieczko Roman, w PZŁ od 29.07.2016, selekcjoner.
- Augustyniak Paweł, w PZŁ od 01.07.2020.
- Bajer Rafał, w PZŁ od 30.08.2022.
- Bartczak Wojciech, w PZŁ od 10.10.1979, selekcjoner.
- Bartłomiejus Jan, w PZŁ od 23.02.2006.
- Bartłomiejus Krzysztof, w PZŁ od 27.07.1990, selekcjoner.
- Beczyczko Karol, w PZŁ od 30.08.2022.
- Beczyczko Wojciech, w PZŁ od 30.07.2014, selekcjoner.
- Berbeć Bogdan, w PZŁ od 26.07.1990.
- Berbeć Zbigniew, w PZŁ od 30.09.1992.
- Bianga Michał, w PZŁ od 18.07.2007, selekcjoner.
- Bisio Robert, w PZŁ od 20.06.2008, selekcjoner.
- Błoński Dariusz, w PZŁ od 28.05.2008.
- Bondarenko Henryk, w PZŁ od 02.07.1992, selekcjoner.
- Chrzanowski Artur, w PZŁ od 08.01.1991, selekcjoner.
- Chrzanowski Tadeusz, w PZŁ od 06.07.1972, selekcjoner.
- Cyman Łukasz, w PZŁ od 26.10.2021.
- Deptuła Jacek, w PZŁ od 10.11.1992, selekcjoner.
- Dobrowolski Krzysztof, w PZŁ od 18.10.2016.
- Domarus Grzegorz, w PZŁ od 30.09.2020.
- Drabina Marcin, w PZŁ od 31.07.2014, selekcjoner.
- Drozd Andrzej, w PZŁ od 16.07.2004, selekcjoner.
- Dubielska Marzena, w PZŁ od 26.10.2021.
- Dubielski Krzysztof, w PZŁ od 17.02.2004, selekcjoner.
- Dubielski Ryszard, w PZŁ od 23.01.1984, selekcjoner.
- Dubielski Wiesław, w PZŁ od 20.06.2006, selekcjoner.
- Dudziński Artur, w PZŁ od 25.06.2010.
- Dudziński Zbigniew, w PZŁ od 19.05.2012, selekcjoner.
- Fil Henryk, w PZŁ od 24.10.1995.
- Fil Tadeusz, w PZŁ od 12.11.1987, selekcjoner.
- Filipiak Mirek, w PZŁ od 05.06.2000, selekcjoner.
- Gajewski Jacek, w PZŁ od 26.08.1983, selekcjoner.
- Gaweł Stanisław, w PZŁ od 24.09.1993.
- Gągała Andrzej, w PZŁ od 22.08.1984, selekcjoner.
- Gierzyński Jerzy, w PZŁ od 26.09.2005.
- Gilbert Tomasz, w PZŁ od 02.10.2021.
- Głowacki Robert, w PZŁ od 24.09.1997, selekcjoner.
- Grabowska-Bisio Ewa, w PZŁ od 28.06.2007, selekcjoner.
- Grochola Jacek, w PZŁ od 18.10.2016.
- Grochola Piotr, w PZŁ od 31.01.1984, selekcjoner.
- Kaszyński Marcin, w PZŁ od 30.01.2023.
- Kawka Leszek, w PZŁ od 20.06.2006.
- Kępka Bogdan, w PZŁ od 21.11.1989, selekcjoner.
- Kilewski Marcin, w PZŁ od 29.07.2021.
- Kijewski Radosław, w PZŁ od 30.08.2023.
- Klawikowski Adrian, w PZŁ od 26.10.2021.
- Kleina Adam, w PZŁ od 09.11.2010, selekcjoner.
- Klimkowski Maciej, w PZŁ od 30.07.2015.
- Klimkowski Sebastian, w PZŁ od 16.07.2004, selekcjoner.
- Klinkosz Bogdan, w PZŁ od 03.10.1991, selekcjoner.
- Kochanowski Andrzej, w PZŁ od 02.06.1982, selekcjoner.
- Kochanowski Dominik, w PZŁ od 04.10.2000.
- Konczalski Mariusz, w PZŁ od 31.07.2017, selekcjoner.
- Konkol Monika, w PZŁ od 21.05.2010, selekcjoner.
- Konkol Waldemar, w PZŁ od 09.11.2010, selekcjoner.
- Kornobis Ryszard, w PZŁ od 09.10.1984, selekcjoner.
- Kraszewski Krzysztof, w PZŁ od 16.04.1992, selekcjoner.
- Kraszewski Mieczysław, w PZŁ od 25.01.1985, selekcjoner.
- Krupa Grzegorz, w PZŁ od 30.01.2017.
- Kwiatkowski Marcin, w PZŁ od 06.07.2022.
- Lachowski Krzysztof, w PZŁ od 21.01.2022.
- Lubiński Janusz, w PZŁ od 04.12.2001, selekcjoner.
- Łosiński Adam, w PZŁ od 18.07.2007, selekcjoner.
- Łosiński Karol, w PZŁ od 04.10.2000, selekcjoner.
- Łyczek Michał, w PZŁ od 06.09.2023.
- Magdziarz Michał, w PZŁ od 03.11.2016, selekcjoner.
- Małecki Wiesław, w PZŁ od 18.09.1997, selekcjoner.
- Maroń Karol, w PZŁ od 26.10.2021, .
- Maroń Maciej, w PZŁ od 24.07.1995.
- Michałowski Jacek, w PZŁ od 04.04.1977, selekcjoner.
- Michałowski Marcin, w PZŁ od 17.04.1999, selekcjoner.
- Michałowski Mateusz, w PZŁ od 18.09.2000, selekcjoner.
- Michnowski Bartosz, w PZŁ od 01.10.2015, selekcjoner.
- Mielewczyk Henryk, w PZŁ od 28.06.1979, selekcjoner.
- Mielewczyk Mateusz, w PZŁ od 27.01.2015.
- Mignaliev Shavkat, w PZŁ od 29.09.2017, selekcjoner.
- Morgaś Mieczysław, w PZŁ od 30.06.1995, selekcjoner.
- Mosakowski Bartłomiej, w PZŁ od 30.03.2018, selekcjoner.
- Murawiejko Edward, w PZŁ od 23.07.1991, selekcjoner.
- Murawiejko Janusz, w PZŁ od 15.12.1993, selekcjoner.
- Niemiec Jacek, w PZŁ od 01.01.1998, selekcjoner.
- Obecny Bartłomiej, w PZŁ od 27.04.2015, selekcjoner.
- Ogiński Andrzej, w PZŁ od 01.01.1985, selekcjoner.
- Ogiński Tomasz, w PZŁ od 28.11.2002, selekcjoner.
- Ogonowski Marek, w PZŁ od 12.07.1990, selekcjoner.
- Oleszek Hubert, w PZŁ od 06.06.1995, selekcjoner.
- Pasek Mateusz, w PZŁ od 30.01.2017.
- Pawłow Władysław, w PZŁ od 11.11.1987, selekcjoner.
- Pączka Wiesław, w PZŁ od 24.08.2005, selekcjoner.
- Pilipów Stanisław, w PZŁ od 23.07.1978, selekcjoner.
- Piotrowska Teresa, w PZŁ od 14.06.1985, selekcjoner.
- Piórkowski Marek, w PZŁ od 27.01.2015.
- Polechoński Dominik rezydent, w PZŁ od 31.07.2017,selekcjoner.
- Reichert Jan, w PZŁ od 07.04.1985, selekcjoner.
- Rudewicz Jan, w PZŁ od 26.07.2007, selekcjoner.
- Rutkowski Jacek, w PZŁ od 22.08.2019.
- Rybarczyk Andrzej, w PZŁ od 29.09.2021.
- Scudla Svatoslav, w PZŁ od 01.02.2016, selekcjoner.
- Sławny Włodzimierz, w PZŁ od 03.11.2016, selekcjoner.
- Sobiesiak Wojciech, w PZŁ od 31.08.2006, selekcjoner.
- Starkowski Łukasz, w PZŁ od 04.10.2000, selekcjoner.
- Starkowski Zdzisław, w PZŁ od 28.06.1990, selekcjoner.
- Szeliga Piotr, w PZŁ od 01.09.2020, selekcjoner.
- Szuran Patryk, w PZŁ od 31.07.2014.
- Szymański Tomasz, w PZŁ od 26.06.2018, selekcjoner.
- Szymborski Marek, w PZŁ od 09.07.2014, selekcjoner.
- Szymczak Marek, w PZŁ od 29.09.2017.
- Szymczak Tomasz, w PZŁ od 20.10.2014.
- Szyszka Dariusz, w PZŁ od 30.07.2015, selekcjoner.
- Śliwiński Marian, w PZŁ od 22.08.1984, selekcjoner.
- Temborowski Remigiusz, w PZŁ od 10.01.2007.
- Terefenko Jerzy, w PZŁ od 18.09.1990, selekcjoner.
- Trocki Krzysztof, w PZŁ od 06.07.2022.
- Wałcerz Bronisław, w PZŁ od 08.06.1999, selekcjoner.
- Warmowski Marek, w PZŁ od 06.01.2005, selekcjoner.
- Warmowski Mirosław, w PZŁ od 08.10.2008.
- Wdówka Bartłomiej, w PZŁ od 06.07.2022.
- Wdówka Krzysztof, w PZŁ od 24.11.1987, selekcjoner.
- Węgrzyn Rafał, w PZŁ od 30.07.2015.
- Wiśniewski Krystian, w PZŁ od 23.02.2006, selekcjoner.
- Wojdyło Zbigniew, w PZŁ od 23.08.1995, selekcjoner.
- Wolski Piotr, w PZŁ od 05.10.1993, selekcjoner.
- Wójtowicz Krzysztof, w PZŁ od 09.06.1999, selekcjoner.
- Złoch Stefan, w PZŁ od 26.11.1993, selekcjoner.
- Żydałowicz Przemysław, w PZŁ od 27.07.2018.
- Żydek Radosław, w PZŁ od 29.07.2016.
- Żydyk Paweł, w PZŁ od 21.06.2023.
- Wg stanu w dniu 22.03.2024